Rezervace

Po obdržení letenky si s námi musíte domluvit termín letu balónem. Pokud budou nevhodné meteorologické podmínky, jako velký vítr nebo mlha a déšť, samozřejmě termín odložíme na jindy. A to jak kvůli vaší bezpečnosti, tak kvůli lepšímu prožitku.

Termín a místo letu objednávejte telefonicky na tel čísle 606 657 795, emailem info@bohemia-balon.cz a nebo použitím našeho rezervačního formuláře (viz níže).

Létáme každý den!

Víkendové termíny jsou žádanější a je tedy třeba je rezervovat cca 2-4 týdny předem. Lety ve všední dny většinou stačí objednávat asi týden předem.

Hlavní letová sezóna probíhá od dubna do října, kdy jsou podmínky nejvhodnější. Let balónem můžeme samozřejmě uskutečnit i kdykoliv jindy, jen bude váš termín víc ohrožen možností nevhodných meteorologických podmínek. Lety balónem se uskutečňují vždy dvě hodiny po východu nebo dvě hodiny před západem slunce.

 
1 Začátek 2 Dokončit
Letenky
Let

V koši pro 4-­5 osob
2 roky platnost
Výběr míst startu z naší nabídky
Cena: 4 250 Kč / letenka pro 1 osobu

Sami 2 v koši + pilot
2 roky platnost
Místo startu kdekoli *
Cena: 13 600 Kč / letenka pro 2 osoby

Koš jen pro sebe a svoje přátele nebo rodinu
2 roky platnost Místo startu kdekoli *
Cena: 17 900,- Kč / letenka pro maximálně 5 osob

V koši pro 4-­5 osob
1 rok platnost
Pouze pro lety ve všední den ráno
Výběr míst startu z naší nabídky
Cena: 3 700 Kč / letenka pro 1 osobu

V koši pro 4-­5 osob
2 roky platnost
Start v centru Prahy
Cena: 7 000 Kč / letenka pro 1 osobu

Místo letu
Termín letu
Let balónem je silně závislý na meteorologických podmínkách let ve Vámi vybraném termínu nemusí být vždy možné uskutečnit. Létat lze pouze brzy ráno a nebo navečer, a to z technických důvodů.
Rezervaci provedl