Náš tým

Jsme spolehlivý a sehraný tým milovníků létání, kteří rádi vyjdou vstříc Vašim požadavkům.

Markéta

Markéta Bradová

Kněžna Markéta ze Sedlce, zakladatelka a majitelka firmy v jedné osobě.

Především organizuje piloty a posádku, zajišťuje a spravuje pojistky, certifikáty, povolení a technické dokumentace. Má na starosti také management, marketing a komunikaci se zákazníky. Poslední dobou je už na třetí dovolené (mateřské ;) )

 
Luděk Křížek pilot

Luděk Křížek

Svobodný pán ze Spešova, šéfpilot, instruktor balónového létání a technik údržby.

Luděk má za sebou 20 let intenzivního létání. Je to zkušený, sympatický pilot, který se každému snaží vyjít vstříc. Balónování je jeho životní láska - v zimě, kdy se nedá létat má abstinenční příznaky, ve vzduchu je jako ryba ve vodě. S balónem cestoval po celém světě – nad mořem, s balóny speciálních tvarů a má zkušenosti i s výsadky parašutistů.

 
Lukáš Brada pilot

Lukáš Brada

Kníže Lukáš ze Sedlce, pilot, instruktor balónového létání, opravář a technik údržby

Lukáš létá od roku 2006. S létáním se seznámil prostřednictvím své ženy – majitelky Bohemia Balón s.r.o. Je velice přátelský, vstřícný a nadaný k létání. Lukáš má na starosti také technické zázemí a praktické provozní záležitosti. V současné době převzal od Markéty komunikaci se zákazníky a všechno papírování...

 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Petr Brada

Hrabě z Hostěradic, pilot.

létá od roku 2004, balónování je jeho velký koníček a věnuje se mu kdykoli mu dovolí jeho vlastní pracovní povinnosti. Občas si od své kancelářské práce jede odpočinout i jako posádka balónu.

 
Tomáš Rozkydal

Tomáš Rozkydal

Svobodný pán ze Soběhrd, pilot.

Tomáš je náš staronový kolega, který od začátků firmy působí jako pozemní posádka, ale od roku 2012 je součástí týmu také jako nadějný a talentovaný pilot. Létání je jeho vášeň a rád by nezůstal "pouze" pilotem balónů, ale věnoval se tomuto řemeslu i na jiných strojích.

 
Eva

Eva Bradová

Hraběnka z Hostěradic

Spolu se svým manželem Petrem občas funguje jako posádka balónu. Milá, komunikativní, vstřícná. Občas zajišťuje organizaci letů a komunikaci se zákazníky.

 
 

Pozemní posádka:

Jirka, Luboš, Milan, Saša, Švarcík, Míra, Michal, Filip, Štěpánka, Filip a Lída s Bětou